هک شدن 100 سایت اسرائیلی توسط گروه آشیانه
22-Aug-2006
Ashiyane.com

در پروژه جدید گروه امنیتی آشیانه، حدود 100 سایت اسرائیلی که اکثرا سایت های مهم دولتی و سایت های شرکت ها و کمپانی های اسرائیل بودند توسط گروه امنیتی آشیانه هک و چهره تمامی این سایت ها به صفحه ای با نماد ایران تغییر پیدا کرد.

هدف از این کار محکوم کردن جنایات اسرائیل در کشورهای لبنان و فلسطین بوده است. در این پروژه گروه امنیتی آشیانه به دو سرور اسرائیلی که در خود کشور اسرائیل و شهر Tel Aviv بودند نفوذ کرد.

مسئولين سايت آشيانه :

در روز دوشنبه 23 مرداد عمليات نفوذ به سرور وب سايت هاي فوق الذكر شروع شد كه پس از 5 روز فعاليت شبانه روزي در صبح روز شنبه 28 مرداد 85 آیه مبارک " فان حزب ا.. هم الغالبون " در كليه وب سايتهاي فوق الذكر اسرائیلی قرار گرفت.

در تمامی سایت های موجود بر روی این سرورها، صفحه ای به نشانه اعتراض جامعه مسلمانان به این عمل وحشیانه دولت اسرائیل قرار دادیم که حاوی نماد ایران بود. هدف از این حمله تنها سایت های اسرائیل که با پسوند il. شناخته می شودند بود. گروه آشیانه جهت جلوگیری از متوجه شدن سریعتر مسئولین این سرور، فایل اصلی سایت با نام Index را تعویض نکرده اند و تنها فایلی با نام Ashiyane بر روی اين سایت ها قرار داده اند. لازم به ذکر است که این 100 سایت بر روی دو سرور مختلف با سیستم عامل لینوکس و FreeBSD بودند که هر دو سرور در کشور اسرائیل قرار دارند.

برای مشاهده لیست سایت ها با سایت www.ashiyane.com مراجعه کنید.

           
         
درج مطالب در سایت رادیو جوان فقط جنبه اطلاع رسانی دارد. تقاضا می کنیم که در صورت کپی برداری و یا هرگونه استفاده از مطالب و اخبار و عکس های سایت رادیو جوان ، منبع خبر که سایت www.radiojavan.net می باشد را ذکر کنید.