'بوی جورج' دوره رفتگری اش را تمام کرد
22-Aug-2006
BBCPersian.com

به گفته مدير برنامه های بوی جورج، او "به خوبی" دوره رفتگری در خيابان های نيويورک را پشت سر گذاشته است. وی به دليل اتلاف وقت پليس به پنج روز رفتگری در شهر محکوم شده بود.
اين خواننده دهه ۸۰ با نام واقعی جورج اودود پس از آن که پذيرفت وقت پليس را تلف کرده به پرداخت ۱۰۰۰ دلار جريمه و يک دوره مشارکت در خدمات عمومی محکوم شده بود.

او طی پنج روز گذشته در حالی که خبرنگاران همه جا او را دنبال می کردند، خيابان های شهر نيويورک را نظافت می کرد.

مدير برنامه های بوی جورج گفته است: "کارش سخت بود ولی به نظر می رسيد تقريبا از انجامش لذت می برد".

مشکلات بوی جورج ماه اکتبر آغاز شد، زمانی که به خاطر دزدی از آپارتمانش از پليس کمک خواسته بود. اما پس از جستجوی خانه اش و کشف مقدار کمی کوکائين پليس او را بازداشت کرد.

او بعدا پذيرفت که به پليس گزارش دروغ داده و در نتيجه محکوميت نگهداری کوکائين به دوره مشارکت در خدمات عمومی کاهش يافت.

دستان تاول زده

وی همچنين ملزم به گذراندن يک برنامه ترک مواد مخدر شده است.

بوی جورج در نخستين روز از دوره رفتگری به دليل ازدحام رسانه ها از کوره در رفته بود. مسئولان مجبور شدند وی را به محوطه بسته ای ببرند تا بتواند کارش را انجام دهد.

اما به گفته مدير برنامه های بوی جورج، از آن زمان وی روزانه هشت ساعت در خيابان های محله چينی ها به جمع آوری زباله می پرداخت.

آقای اودود که به دليل جاروکشی مجدانه، دستانش تاول زده بود، هنگام انجام کار جليقه نارنجی شب نما می پوشيد و دستکش مخصوص به دست می کرد.

در حين دادگاه، پيشنهادهای عجيب بوی جورج مبنی بر اينکه به عنوان تنبيه يک دوره آموزشی مد و آرايش برگزار کند يا به عنوان دی جی برای جمع آوری کمک به سازمان های خيريه مبارزه با بيماری ايدز فعاليت کند، موجب عصبانيت قاضی دادگاه شده بود.

           
         
درج مطالب در سایت رادیو جوان فقط جنبه اطلاع رسانی دارد. تقاضا می کنیم که در صورت کپی برداری و یا هرگونه استفاده از مطالب و اخبار و عکس های سایت رادیو جوان ، منبع خبر که سایت www.radiojavan.net می باشد را ذکر کنید.